Společnost CHEIRÓN a.s. realizuje v Plzni projekt CHEIRÓN Školicí středisko 2011.

Cílem projektu bylo vybudování infrastruktury určené pro vzdělávání a rozvoj rozvoj zaměstnanců společnosti CHEIRÓN a.s. i osob jiných podnikatelských subjektů. Zlepšit kvalitu zázemí pro vzdělávání, jeho komplexní organizaci a pro řízení dalších aktivit souvisejících s komplexním rozvojem lidských zdrojů v sektoru průmyslu a podnikání.

Projekt školicího střediska  je podpořen Operačním programem Podnikání a inovace, program „Školicí střediska – Výzva II – prodloužení. Finanční prostředky na spolufinancování projektu ve výši 50% způsobilých výdajů poskytují strukturální fondy EU (85 %) a státní rozpočet (15 %). Poskytovatelem dotace je Řídicí orgán OPPI – Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Zprostředkujícím subjektem pro tento program je renomovaná Agentura pro podporu podnikání a investic – Czechinvest, příspěvková organizace MPO.

sp11

HISTORIE CHEIRÓN

Společnost CHEIRÓN byla založena
v roce 1994 v Plzni.

Je členem Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků. Během svého působení na trhu se stala významným dodavatelem zdravotnických prostředků pro obory anestezie
a intenzivní péče. Hlavními aktivitami společnosti jsou celkový vývoj, výroba, distribuce, import, export a servis zdravotnických prostředků.

Společnost získala řadu domácích a zahraničních ocenění.

CHEIRÓN v číslech:

  • 55 zaměstnanců
  • 8 regionálních kanceláří
  • Již 24 let na trhu